Dywaniki gumowe

(Liczba produktów: 238)
Kolor
  Porównaj

  Dywaniki gumowe do samochodu

  Dywaniki gumowe są jednym z najbardziej efektywnych sposobów na utrzymanie w czystości oryginalnej podłogi w aucie i jej ochronę przed uszkodzeniami oraz na odświeżenie wnętrza samochodu. Doskonale sprawują się zarówno w codziennym użytkowaniu w drodze do pracy czy szkoły, jak i podczas wakacyjnych podróży czy weekendowych wycieczek.

  Mieszanka gumowa, z której wykonane są dywaniki, jest wodoodporna i wytrzymała na ścieranie. W miejscach, gdzie normalnie znajdują się obcasy butów kierowcy i pasażerów, wycieraczki są dodatkowo wzmocnione, co zwiększa ich trwałość i komfort użytkowania. Antypoślizgowe wypustki, w które wyposażony jest spód dywaników, zapobiegają przesuwaniu się wycieraczek względem podłogi auta.

  Dywaniki są odporne na czynniki pogodowe i doskonale chronią podłogę samochodu przed wodą, piaskiem, błotem, śniegiem, a także rozlanymi napojami, rozsypanymi zakupami czy sierścią domowego pupila.

  Dzięki podwyższonej krawędzi, rozlana na dywaniki woda czy inne płyny nie wydostają się poza powierzchnię wycieraczki. W zależności od modelu auta, dywaniki posiadają elegancki i klasyczny wzór plastra miodu lub kratki, który dodatkowo zapobiega przedostawaniu się rozlanego płynu lub innych zabrudzeń na resztę powierzchni dywanika.

  Dywaniki są wyjątkowo proste do utrzymania w czystości: są elastyczne, łatwo je zamontować czy zdjąć, a dodatkowo można je czyścić bieżącą wodą, także pod ciśnieniem (myjki ciśnieniowe, wąż ogrodowy).

  Dywaniki gumowe marki Geyer & Hosaja produkowane są na miarę do danego modelu i generacji samochodu, uwzględniając kształt fabrycznych wycieraczek i położenie zaczepów, dzięki czemu idealnie dopasowują się do podłogi auta. Dywaniki są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czerni i beżu, co pozwala je dopasować do stylu wnętrza każdego samochodu.

  Dywaniki dedykowane marki Geyer & Hosaja produkowane są w Polsce, a podczas ich produkcji zachowane są najwyższe standardy jakości (certyfikaty TÜV oraz ISO). Są one przyjazne dla środowiska i całkowicie bezpieczne dla człowieka: nie zawierają metali ciężkich ani żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia, za to jako jedyne dywaniki gumowe w Polsce posiadają atest PZH.

  pixel