Listwy na klapę bagażnika

(Liczba produktów: 552)
Typ wykończenia
  Porównaj

  Stalowe nakładki na klapę bagażnika

  Nowoczesne rozwiązania technologiczne coraz częściej dotyczą także branży motoryzacyjnej. Jednym z najpopularniejszych jest obecnie nakładka na klapę bagażnika. To bardzo ważny element, który chroni rant bagażnika przed zarysowaniami czy odpryskiwaniem lakieru. Każda listwa na klapę bagażnika wykonana została z wysokiej jakości stali kwasoodpornej, która jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo listwa stanowi ochronę przed różnorodnymi warunkami atmosferycznymi. Zabezpieczony pod listwą lakier pozostaje nienaruszony, niezależnie od pogody i intensywności eksploatacji bagażnika. W przypadku, kiedy nakładka na klapę bagażnika zostanie mocno zarysowana, wystarczy wymiana elementu na nowy. Jest to także idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zabezpieczyć już porysowany rant bagażnika bez konieczności jego lakierowania.

  Listwa na klapę bagażnika to produkt, który jest idealnie dopasowany do konkretnego modelu samochodu. Wystarczy, że wyszukają Państwo nakładkę odpowiadającą modelowi i generacji posiadanego pojazdu. Zazwyczaj nakładka na klapę bagażnika wybierana jest przez właścicieli nowych aut, jednak w naszej ofercie znajdują się produkty przeznaczone również dla starszych generacji.

  Oprócz pełnienia bardzo ważnej funkcji zabezpieczającej, nakładka na klapę bagażnika wpływa również na estetykę auta. Dzięki niej pojazd prezentuje się zdecydowanie bardziej elegancko - niezależnie od jego koloru. Najlepiej wyglądają ciemne samochody z zamontowanymi srebrnymi nakładkami.

  Proponujemy listwy w kolorze srebrnym. Dodatkowo mogą Państwo wybrać opcję matową lub z połyskiem - według indywidualnych preferencji. Sam montaż jest bardzo łatwy i zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut - dlatego można wykonać go bez potrzeby wizyty w serwisie samochodowym.

  pixel