Boxy dachowe

(Liczba produktów: 6)
Kolor
  Porównaj

  Boxy dachowe

  Box dachowy to niezastąpiony element wyposażenia dla osób, które często podróżują samochodem i potrzebują dodatkowej przestrzeni na bagaż. Dzięki boxom dachowym z naszej oferty nie musisz już martwić się o to, gdzie zmieścić wszystkie niezbędne rzeczy. Czym charakteryzuje się nasza oferta boxów dachowych? Różnorodność asortymentu przygotowana została w taki sposób, aby ułatwić ci wybór odpowiedniego modelu!

  Więcej pojemności twojego samochodu

  Boxy dachowe są bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdy planujesz dłuższą podróż i potrzebujesz więcej miejsca na bagaż. Boks dachowy to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, miłośników sportów zimowych czy campingowych wakacji – a więc osób z potrzebą większej przestrzeni na bagaż w samochodzie. Bagażnik dachowy box nie tylko pozwala na wygodne przechowywanie bagażu, ale także chroni go przed deszczem, śniegiem czy wiatrem.

  Materiał wykonania

  Każdy box samochodowy z naszej oferty montowany jest na dachu samochodu za pomocą specjalnych uchwytów i systemów mocujących. Boksy dachowe, które mamy w ofercie, różnią się między sobą pod względem pojemności, a także koloru. Wszystkie boksy marki Amos z naszej oferty są wykonane z płyty ABS pokrytej akrylem. Przeglądaj często naszą ofertę, bo stale ją aktualizujemy, a wtedy z pewnością bez problemu wybierzesz odpowiedni model dla siebie!

  Kształty i rozmiary

  Boks samochodowy, nazywany również kufrem dachowym, miewa różne kształty i rozmiary, co pozwala na dobranie odpowiedniego modelu do konkretnego samochodu oraz rodzaju bagażu.

  Bezpieczeństwo, funkcjonalność, jakość

  Wybierając bagażnik dachowy w postaci boxu dachowego, zwróć uwagę na jej pojemność, sposób montażu, a także na jakość użytych materiałów. Gdy zdecydujesz się na boks dachowy, pamiętaj, aby zawsze przestrzegać zasad bezpieczeństwa oraz ograniczeń prędkości podczas jazdy z dodatkowym ładunkiem na dachu. Wybierając odpowiedni box, warto również zwrócić uwagę na jego bezpieczeństwo oraz funkcjonalność. Na rynku dostępne są boksy z zamkami, które chronią bagaż przed kradzieżą. Boksy pozostające w naszej ofercie są otwierane z jednej strony. Wysoki poziom bezpieczeństwa zapewnia wbudowany zamek centralny z trzema ryglami, blokujący wyjęcie kluczyka, w przypadku, gdy jeden z rygli nie jest zamknięty.

  Boxy samochodowe są dostępne w różnych wariantach, dzięki czemu niemal każdy kierowca znajdzie w Carmager.com model spełniający jego oczekiwania! Oferujemy zarówno boxy samochodowe o mniejszej pojemności, które świetnie sprawdzą się podczas typowych podróży, jak i boxy o większej pojemności, odpowiednie dla miłośników nart. Bez względu na pojemność w naszym asortymencie znajdziesz boksy samochodowe w trzech barwach.

  Kupując boksy dachowe, zwracaj uwagę na ich wytrzymałość konstrukcji oraz jej odpowiednie mocowanie. Dostępne są modele o różnych wymiarach, które można dostosować do potrzeb oraz rodzaju samochodu. Pamiętaj, aby wybrać boks dachowy o odpowiedniej nośności, która pozwoli na bezpieczne przewożenie bagażu.

  pixel