Żarówki

(Liczba produktów: 24)
Typ żarówki
Linia produktu
  Porównaj

  Żarówki

  W Carmager.com znajdziesz szeroką ofertę żarówek samochodowych, które zapewnią ci doskonałą widoczność podczas jazdy. Nasza kategoria żarówek do auta obejmuje różne modele żarówek halogenowych oraz ksenonowych BOSMA. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Nie wiesz, jaka żarówka do samochodu będzie najlepsza? Nasz zespół specjalistów z chęcią pomoże ci wybrać odpowiednie rozwiązanie.

  Jakie modele oferujemy?

  Nasz sklep oferuje różnorodne akcesoria samochodowe. Warto jednak wspomnieć, że w swoim asortymencie posiadamy także żarówki samochodowe. U nas znajdziesz produkty renomowanej marki BOSMA, znanej z wysokiej jakości produktów oraz ich trwałości. Nasza oferta obejmuje między innymi żarówki halogenowe H1, H4, H7, a także ksenonowe D1S, D2S, D3S, które zapewnią ci doskonałą widoczność w każdych warunkach pogodowych.

  Gdzie kupić żarówkę do samochodu? W naszym sklepie Carmager.com! Zapewniamy szybką wysyłkę oraz atrakcyjne ceny. Żarówki w samochodzie mają kluczowe znaczenie dla naszego bezpieczeństwa na drodze. Dlatego warto inwestować w sprawdzone produkty, które gwarantują długą żywotność i niezawodność. Sklep Carmager.com to miejsce, gdzie kupisz żarówki samochodowe odpowiadające twoim potrzebom i oczekiwaniom.

  Poniżej przedstawiamy listę dostępnych w naszej kategorii żarówek samochodowych:

  Żarówki halogenowe H1, H4, H7; Żarówki ksenonowe D1S, D2S, D3S.

  Ksenonowe i halogenowe to żarówki do samochodu działające nieco odmiennie. Żarówki ksenonowe wykorzystują gaz ksenonowy w swoim wnętrzu, który pod wpływem wysokiego napięcia generuje silne i białe światło. Ksenonowe żarówki mają zazwyczaj dłuższą żywotność i zużywają mniej energii niż żarówki halogenowe.

  Żarówki halogenowe natomiast używają halogenu, takiego jak jod lub brom, do zwiększenia wydajności światła. Halogenowe żarówki są bardziej popularne niż ksenonowe ze względu na swoją relatywnie niską cenę i dostępność.Oba rodzaje żarówek są dostępne w naszym sklepie w różnych mocach i kolorach światła, dzięki czemu można dobrać odpowiedni rodzaj żarówki do swojego samochodu w zależności od preferencji i potrzeb.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu Carmager.com, gdzie znajdziesz szeroką ofertę żarówek samochodowych. Zapewniamy też, że obsługa klienta na każdy jej etapie, pozostaje na najwyższym poziomie. Nasz zespół z chęcią pomoże ci dobrać odpowiednie żarówki do twojego samochodu i odpowiedzieć na wszelkie pytania. Dobierz żarówkę do auta i ciesz się jej żywotnością, a także bezpieczeństwem na drodze bez względu na warunki pogodowe, porę dnia, wieczoru czy nocy. Oferujemy to, co najlepsze i stale aktualizujemy naszą ofertę.

  pixel