Bagażniki dachowe do samochodu

(Liczba produktów: 4427)
Kategoria produktu
Materiał
Kolor
Długość belek
  Porównaj

  Bagażnik dachowy to bardzo praktyczny dodatek do samochodu, który znacznie zwiększa jego możliwości w zakresie przewozu bagażu - również ponadgabarytowego. Najczęściej bagażnik na dach auta wykorzystuje się do transportu sprzętu sportowego (z użyciem dodatkowych, przeznaczonych do tego celu uchwytów lub boxów). Można jednak również wykorzystać go w inny sposób - uniwersalna budowa umożliwia naprawdę wszechstronne zastosowanie.


  Dlaczego warto zamontować bagażnik dachowy samochodowy?


  Wielu kierowców zastanawia się, czy warto kupić bagażnik na dach auta. Z pewnością jest to dobry wybór dla wszystkich tych, którzy często podróżują samochodem na znacznych odcinkach i z dużą ilością bagażu. Bagażnik dachowy wraz z dopasowanym do niego boxem pozwala znacznie zwiększyć przestrzeń bagażową samochodu i umożliwia bardziej komfortowe podróżowanie. Ponadto jest to idealny sposób na transport ponadgabarytowych przedmiotów - przede wszystkim rowerów, desek surfingowych, nart i innego sprzętu sportowego. Warto wiedzieć również, że bagażnik na dach samochodu jest przydatny przy przewozie materiałów budowlanych czy elementów wyposażenia, dlatego może okazać się niezastąpiony podczas budowy, remontu czy przeprowadzki.

   

  Na co zwracać uwagę, wybierając bagażnik na dach auta?


  Bagażnik na dach auta dobiera się przede wszystkim zgodnie z marką i modelem samochodu. Ważny jest również jego rocznik oraz typ nadwozia - wszystko po to, by konstrukcja była idealnie dopasowana do pojazdu. W zależności od budowy dachu pojazdu wyróżniamy rozmaite typy bagażników. Dopiero dobrze dobraną konstrukcję bazową możesz uzupełnić o akcesoria - box lub uchwyty do przewozu konkretnych typów bagażu. Warto przy tym zwrócić uwagę na to, jaki udźwig ma wybrany bagażnik na dach samochodu. Bardzo istotne będzie też dopasowanie konstrukcji bagażnika do typu akcesoriów, jakich planujesz używać. Niektóre z nich doskonale współpracują z popularnymi boxami, inne lepiej spisują się w połączeniu z uchwytami na rowery czy sprzęt sportowy. Wybór modelu, który ułatwi Ci montaż czy demontaż niezbędnych akcesoriów, pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii.
  Oczywiście bagażnik dachowy samochodowy powinien też odznaczać się wysoką jakością, która będzie przejawiać się solidnością i bezpieczeństwem użytkowania. Przed zakupem warto więc zwrócić uwagę na posiadane certyfikaty czy też renomę producenta. Z pewnością na jakości nie warto oszczędzać, nie oznacza to jednak, że dobry bagażnik na dach samochodu musi być drogi.


  Bagażnik na dach samochodu - nasza oferta


  Propozycja naszego sklepu obejmuje wyłącznie elementy sprawdzonej jakości. Bagażniki dachowe Amos cieszą się uznaniem zarówno użytkowników, jak i ekspertów, dostarczając optymalne rozwiązania dla zróżnicowanych potrzeb. Szeroka oferta produktów to jeden z głównych atutów oferty tego producenta. Dostępne konstrukcje różnią się przeznaczeniem, a jednocześnie są dopasowane do szerokiej gamy modeli samochodów. Dzięki temu każdy może zaopatrzyć się w bezpieczny i solidny bagażnik na dach auta.
  W ramach współpracy z firmą Amos proponujemy pełen wybór bagażników dachowych producenta. Są to elementy wykonane z najwyższą starannością i z dobrej jakości materiałów, co potwierdzają m.in. otrzymane przez nie certyfikaty. Każdy bagażnik dachowy jest ponadto skonstruowany z myślą o wygodnym użytkowaniu - dlatego świetnie współpracuje z wieloma akcesoriami umożliwiającymi transport różnych typów bagażu, szczególnie z boxami i uchwytami rowerowymi tej samej marki. Zachęcamy do kontaktu - chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich produktów.

  pixel