Klocki hamulcowe

(Liczba produktów: 5093)
Zastosowanie na oś
Nakładka antypiskowa SHIM
  Porównaj

  Klocki hamulcowe

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klocków hamulcowych dostępnych w naszym sklepie Carmager.com. Klocki samochodowe odgrywają kluczową rolę w układzie hamulcowym twojego pojazdu, zapewniając bezpieczeństwo za każdym razem podczas hamowania. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór klocków hamulcowych do różnych marek i modeli samochodów. Pamiętaj, że układ hamulcowy auta jest układem najważniejszym i w najwyższym stopniu odpowiadającym za twoje bezpieczeństwo oraz innych uczestników ruchu drogowego!

  Oferta

  Każdy klocek hamulcowy dostępny w naszym sklepie spełnia wysokie standardy jakości. Oferujemy zarówno klocki hamulcowe tył, jak i komplet klocków hamulcowych przeznaczonych do montażu z przodu pojazdu. Warto pamiętać, że klocki hamulcowe przód zużywają się szybciej, dlatego wymagają częstszej wymiany.

  Modele

  Przykładowe produkty z naszej oferty to klocki do Audi A3 8P Hatchback, Kabriolet, Sportback (oś tylna); modele do Fiat Ducato III Van (oś przednia). Oprócz wspomnianych marek i modeli oferujemy również elementy eksploatacyjne układu hamulcowego do Opel Astra H Hatchback, Kabriolet, Kombi, Sedan (2004-2014) - Tomex - TX 12-97 (oś tylna) czy klocki do Volkswagen Caddy III Kombi, Van (2004-2015) - Tomex - TX 10-781 (oś tylna).

  Różnorodność asortymentu

  Niezależnie od tego, czy potrzebujesz klocków hamulcowych do auta osobowego, dostawczego czy sportowego, w naszym sklepie z pewnością znajdziesz odpowiedni produkt. Dla osób poszukujących części do samochodów japońskich mamy w ofercie modele do popularnych modeli, takich jak Toyota Corolla, Honda Civic czy Mazda 3. Oczywiście, nie zapominamy także o posiadaczach aut niemieckich – do dyspozycji mamy klocki do takich samochodów jak BMW Serii 3, Mercedes-Benz Klasy C czy Volkswagen Golf.

  Jakość i bezpieczeństwo

  Jakość klocków hamulcowych ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa. Podczas wyboru klocków hamulcowych warto zwrócić uwagę na ich certyfikaty i atesty, takie jak ECE R90, który jest wymagany w Unii Europejskiej. Certyfikat ten gwarantuje, że modele spełniają określone normy jakości i wydajności, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania. W sklepie Carmager.com znajdziesz bogaty wybór klocków hamulcowych do różnych marek i modeli samochodów, spełniających wysokie standardy jakości. Przed dokonaniem zakupu warto przeanalizować swoje potrzeby oraz zwrócić uwagę na certyfikaty i atesty, które świadczą o jakości i bezpieczeństwie oferowanych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby znaleźć odpowiednie klocki hamulcowe do samochodu!

  pixel