Bagażniki na rowery do samochodu

(Liczba produktów: 24)
Kategoria produktu
  Porównaj

  Bagażnik na rowery to obowiązkowy element wyposażenia dla wszystkich osób, które uwielbiają przejażdżki jednośladem i nie chcą rozstawać się z nim podczas dłuższych wyjazdów. To również doskonałe rozwiązanie, gdy planujemy przewóz kilku rowerów na raz. Istnieją różne sposoby transportowania, które można dopasować do naszych preferencji oraz rodzaju samochodu. Kluczową kwestią jest zachowanie bezpieczeństwa oraz zapewnienie kierowcy komfortu jazdy, co ma istotne znaczenie zwłaszcza podczas długich tras.

  Bagażniki na rowery i ich rodzaje

  Bagażnik rowerowy do samochodu na dach to dobre rozwiązanie dla osób poszukujących bardziej budżetowych rozwiązań. Modele tego typu pozwalają zazwyczaj na przewożenie maksymalnie 4 rowerów. Stanowią jeden z najpopularniejszych sposobów transportowania jednośladów. Dzięki solidnym uchwytom trzymającym ramę, można liczyć nie tylko na pełen komfort jazdy, ale również maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo nie trzeba obawiać się o powstanie ewentualnych rys czy uszkodzeń. Bagażniki tego typu pozwalają również na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca i maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Stanowią świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób posiadających lekkie rowery i mniejsze samochody, ze względu na konieczność podniesienia jednośladu i tym samym zwiększoną wysokość całego pojazdu.

  Bagażnik do przewozu rowerów na haku holowniczym jest polecany wszystkim osobom, dla których liczy się duży komfort jazdy i łatwość montażu. Modele tego typu nie powodują zwiększania spalania samochodu. Są również sprzedawane w formie kompletnie zmontowanych zestawów, dzięki czemu z ich instalacją nie będą mieć problemu nawet zupełnie początkujące osoby. Samochodowy bagażnik rowerowy tego typu jest wyposażony w komplet świateł, a niektóre modele nawet w czujniki cofania. Dodatkowo specjalny system zatrzaskowy gwarantuje bezpieczne przewożenie rowerów i ich stabilne trzymanie. Egzemplarze dostępne w naszej ofercie pozwalają na łatwe i wygodne przewożenie od 2 do 4 rowerów.

  Bagażnik rowerowy do auta - czym wyróżniają się modele dostępne w Carmager?

  Wszystkie bagażniki dostępne w naszym sklepie wyróżniają się solidnym wykonaniem i wytrzymałą konstrukcją. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów gwarantuje długą żywotność sprzętów. Oferowane przez nas bagażniki wyróżniają się także łatwością montażu i demontażu. Kompaktowe rozmiary i stosunkowo niewielka waga umożliwiają bezproblemowe przechowywanie sprzętów. Bagażniki rowerowe pozwalają zabrać jednoślady w każde miejsce, aby cieszyć się przejażdżką w gronie najbliższych.

  pixel