Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pokrowce samochodowe

(Liczba produktów: 20000)
Kategoria produktu
Dopasowanie
Kolor
Materiał

Pokrowce na fotele samochodowe

Pokrowce samochodowe są doskonałym rozwiązaniem zarówno w celu ochrony oryginalnej tapicerki auta, jak i poprawienia wyglądu wnętrza samochodu. Doskonale spełniają swoje funkcje podczas codziennego użytkowania w drodze do pracy czy szkoły, a także w czasie wakacyjnych podróży czy weekendowych wypadów.

Zakrywając w całości fabryczne fotele, pokrowce przysłonią wyblakły materiał pierwotnego obicia oraz ukryją powstałe w trakcie użytkowania siedzeń przetarcia czy niemożliwe do usunięcia plamy.

W przypadku nowego auta pokrowce samochodowe ochronią tapicerkę przed kontaktem z butami dziecka, sierścią domowego pupila czy rozsypanymi zakupami. Pozwolą też uniknąć szpecących zabrudzeń, blaknięcia materiału, przetarć i innych uszkodzeń materiału oryginalnych siedzisk.

Poza funkcją ochronną pokrowce posiadają również walory typowo estetyczne: nowoczesne wzornictwo i duży wybór kolorów pozwolą odświeżyć i uatrakcyjnić wnętrze każdego samochodu. W zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji oferujemy:

- praktyczne i wytrzymałe pokrowce z klasycznego materiału tapicerskiego (serie ELEGANCE, PRACTIC czy PROFI);

- eleganckie i trwałe pokrowce z doskonałej jakości sztucznej skóry lub sztucznego zamszu (serie COMFORT, PRESTIGE, X-LINE, COMFORT PLUS i SUPERIOR);

- typowo sportowe w stylu pokrowce z dzianiny poliestrowej o klasycznym lub oczkowym splocie (serie SPORT LINE, XR, TUNING, TURBO);

- najwyższej klasy pokrowce z serii PREMIUM uszyte z mieszanki sztucznej skóry i zamszu.

Oferujemy zarówno pokrowce uniwersalne, kompatybilne z większością marek i modeli samochodów dostępnych na rynku, jak i pokrowce miarowe ? dedykowane do konkretnego modelu i generacji samochodu.

W zależności od modelu pokrowce laminowane są różnej grubości pianką poliuretanową, a niektóre dodatkowo wzmacniane podszewką w newralgicznych punktach siedzeń.

Pokrowce Auto-Dekor posiadają certyfikat potwierdzający współpracę pokrowców z bocznymi poduszkami powietrznymi w fotelach samochodowych. Pokrowce przeznaczone są do samodzielnej instalacji, która jest prosta i nie wymaga demontażu oryginalnych siedzeń. Są też łatwe do utrzymania w czystości i przyjemne w użytkowaniu.

Pokrowce marki AUTO-DEKOR szyte są w Polsce, a proces ich produkcji spełnia najwyższe standardy jakości.

pixel