Zestawy (tarcze + klocki)

(Liczba produktów: 430)
Zastosowanie na oś
Rodzaj tarczy
Nakładka antypiskowa SHIM
  Porównaj

  Tarcze i klocki hamulcowe

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tarcz hamulcowych i klocków dostępnych w naszym sklepie Carmager.com. Komplet tarcz i klocków hamulcowych odgrywa kluczową rolę w bezpiecznym zatrzymaniu twojego pojazdu. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów do różnych marek i modeli samochodów.

  Zestawy hamulcowe – tarcze i klocki

  Tarcze hamulcowe i klocki tworzą zestaw hamulcowy, który gwarantuje skuteczność hamowania i bezpieczeństwo podczas jazdy. W naszym sklepie oferujemy produkty zarówno pojedynczo, jak i w komplecie, aby ułatwić wymianę i konserwację całego układu hamulcowego. W ofercie posiadamy również zestawy tarcz i klocków hamulcowych marki TOMEX BRAKES.

  Jak dobrać odpowiedni komplet elementów eksploatacyjnych?

  Aby odpowiednio dobrać klocki i tarcze hamulcowe, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Przede wszystkim trzeba upewnić się, że pasują one do konkretnego samochodu. Należy również dokładnie sprawdzić parametry techniczne tarcz i klocków. Przydatne informacje można znaleźć w ofercie, gdzie znajdują się numery OE i zamienników. Te numery można porównać z informacjami na wymienianej części. Warto pamiętać, że istnieje możliwość różnych wariantów tarcz i klocków hamulcowych dla danego samochodu. Nie jesteś pewien, który wariant wybrać? W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta, a otrzymasz wszystkie informacje potrzebne do wyboru optymalnego wariantu tarcz!

  Kiedy wymienić tarcze lub klocki?

  Regularne sprawdzanie stanu tarcz klocki hamulcowe jest niezbędne, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i zagwarantować bezpieczne użytkowanie pojazdu. Jeżeli zauważysz objawy takie jak drgania kierownicy podczas hamowania, głośne szumy czy spadek wydajności hamowania, może to oznaczać, że nadszedł czas na wymianę tarcz i klocków hamulcowych.

  Profesjonalne doradztwo i kompleksowe rozwiązania dla układu hamulcowego

  W naszym sklepie Carmager.com możemy zaoferować nie tylko bogatą ofertę tarcz hamulcowych i klocków, ale także profesjonalne doradztwo i wsparcie przy wyborze odpowiednich części. Nasi eksperci pomogą dobrać właściwe produkty. Zakupy w Carmager.com to gwarancja szybkiej i bezproblemowej realizacji zamówienia.

  Bezpieczeństwo i jakość naszych produktów

  Kupując samochodowe elementy eksploatacyjne w naszym sklepie Carmager.com, masz pewność, że otrzymujesz produkty najwyższej jakości, które przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa jazdy. Wszystkie oferowane przez nas części posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, potwierdzające ich wytrzymałość oraz skuteczność działania.

  Szeroki wybór dla różnych marek i modeli samochodów

  W naszej ofercie znajdziesz tarcze i klocki hamulcowe dla wielu marek i modeli samochodów. Dzięki temu z łatwością dopasujesz odpowiednie części do swojego pojazdu. Jeśli masz wątpliwości co do wyboru, nasi eksperci chętnie pomogą ci w doborze właściwego zestawu.

  Gwarancja bezpieczeństwa i jakości w Carmager.com

  Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, wybierając produkty, na których możesz polegać. Zakupy w sklepie Carmager.com to pewność, że otrzymasz produkty najwyższej jakości, renomowanych polskich producentów jak również kompetentne doradztwo i wsparcie posprzedażowe.

  pixel