Nakładki na zderzak

(Liczba produktów: 2024)
Materiał
Kolor
Typ wykończenia
  Porównaj

  Stalowe nakładki na zderzak tylny

  Nakładka na zderzak to podstawowa forma ochrony, stosowana w celu zabezpieczenia jego powierzchni przed uszkodzeniami. Nakładka na zderzak tylny zapobiega uszkodzeniom mechanicznym, np. zarysowaniom, które wynikają z codziennego użytkowania pojazdu, zwiększając tym samym jego estetykę. Jest to także ochrona przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Montaż tego elementu chroni zderzak przede wszystkim przed solą czy piaskiem w okresie zimowym.

  Dostępne w tej kategorii produkty są wykonane z najlepszych materiałów na rynku, które zostały odpowiednio przetestowane i dopuszczone do użytku, dzięki czemu cechuje je wysoka wytrzymałość. Stal kwasoodporna, z której są wykonywane nakładki, jest niezawodnym zabezpieczeniem na długie lata. Specjalna listwa na zderzak wykonana ze stali zapobiega konieczności lakierowania tego elementu w przypadku jego zarysowania. Przy dużych zniszczeniach wystarczy, że listwa ochronna na zderzak zostanie wymieniona na nową. Na znajdującym się pod nią zderzaku nie będzie żadnego śladu użytkowania.

  Każda nakładka na zderzak dostępna w ofercie naszego sklepu jest dedykowana konkretnemu modelowi pojazdu. Istnieje możliwość wyboru wykończenia spośród czterech rodzajów. Dwa z nich są srebrne: mat i połysk, dwa czarne: szlif oraz folia carbon. Rodzaj wykończenia można dopasować zależnie od indywidualnych preferencji właściciela samochodu.

  Listwa ochronna na zderzak jest bardzo prosta do zamontowania, dlatego poradzi sobie
  z tym każda osoba - nawet bez doświadczenia.

  Najczęściej nakładka na zderzak wybierana jest przez właścicieli nowych pojazdów, jednak coraz częściej w trosce o estetykę auta decydują się na nią także właściciele starszych samochodów. Jest to obecnie bardzo popularne rozwiązanie w branży motoryzacyjnej.

  pixel