Płatności

ikona płatności

Płatność kartami płatniczymi

visa masterCard

Płatność kartą płatniczą jest dostępna bezpośrednio na stronie Sklepu Internetowego po złożeniu zamówienia. Realizowana za pomocą bezpiecznego połączenia SSL, które uniemożliwia podgląd wpisanych danych przez osoby niepowołane. Płatności kartą płatniczą dostępne bezpośrednio na stronie Sklepu Internetowego są realizowane przez IdoPayments sp. z o.o., ul. al. Piastów 30, 71-064 Szczecin, Polska.

ikona płatności

Płatności online

PaU

PayU to system płatności on-line, który umożliwia natychmiastowe wysyłanie płatności za pomocą rachunku bankowego, karty kredytowej oraz innych źródeł. System ten zapewnia najwyższy standard zabezpieczeń - każda transakcja jest chroniona, a dane szyfrowane i bezpiecznie przechowywane.

PayPal

System PayPal umożliwia błyskawiczne wysyłanie płatności on-line za pomocą rachunku bankowego, karty kredytowej lub innych źródeł. Jedno kliknięcie umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności. Dzięki systemowi PayPal nie ma potrzeby każdorazowego wypisywania numeru karty kredytowej podczas dokonywania zakupów. 

Przelewy24

Przelewy24 to system płatności internetowej, który pozwala na dokonanie błyskawicznego przelewu w sieci. System ten spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa: PCI Compliant i McAfee Secure. Wybierając tę metodę płatności zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24, w którym wskażesz swój bank. Następnie należy zalogować się za pomocą danych dostępu do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Z reguły zaksięgowanie pieniędzy odbywa się w ciągu kilku minut po dokonaniu przelewu.

ikona płatności

Tradycyjny przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail zawierającą wszystkie informacje niezbędne do dokonania przelewu.
Odbiorca:
Mossa Marcin Błahyj
i Piotr Błahyj s.c.
Nr rachunku bankowego:
82 1140 2004 0000 3502 7736 0248
W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia. Dla każdego nowego zamówienia należy dokonać nowego przelewu.
Realizacja zamówienia rozpocznie się natychmiast po wpłynięciu płatności na nasze konto. W przypadku braku płatności w ciągu 7 dni zamówienie zostanie anulowane.
ikona płatności

Płatność przy odbiorze

Wybierając sposób płatności za pobraniem, za zamówione towary zapłacisz przy odbiorze przesyłki.
Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki.
Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności.
W przypadku zwrotu towarów, kwota zostanie zwrócona przelewem na konto. Numer konta bankowego należy podać na formularzu zwrotnym.
pixel