Trusted Shops - Ochrona Twoich zakupów do kwoty 10 000 zł

 • Od początku naszej działalności na rynku e-commerce promujemy najwyższej jakości obsługę klienta, a bezpieczeństwo każdej transakcji oraz pełen komfort zakupów to nasze priorytety. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na wprowadzenie w naszym sklepie sprawdzonego systemu ochrony zakupów oraz zweryfikowanych opinii od rzeczywistych klientów – usługi certyfikowanej przez czołową europejską markę Trusted Shops.
 • Znak jakości Trusted Shops przyznawany jest wyłącznie sklepom, które z powodzeniem przeszły szczegółowy audyt ze strony marki Trusted Shops i które spełniają najwyższe kryteria w zakresie procesu zakupowego, bezpieczeństwa transakcji, ochrony danych i obsługi klienta.

  Podczas kontroli jakości sprawdzana jest również polityka zwrotów, transparentność informacji o produktach i ich cenach czy też możliwość szybkiego i łatwego kontaktu ze sprzedawcą.

  Ze szczegółowymi kryteriami jakości Trusted Shops możesz zapoznać się tu oraz tu.
 • Dzięki programowi Trusted Shops masz możliwość darmowego zabezpieczenia każdej transakcji w sklepie Carmager do kwoty 10.000 zł. Wystarczy, że bezpośrednio po złożeniu zamówienia wybierzesz opcję "Zabezpiecz swój zakup!" w okienku Trusted Shops, aby w przypadku jakichkolwiek problemów z danym zakupem skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu kosztów do 10.000 zł.

  Usługa jest całkowicie bezpłatna, a wszystkie informacje odnośnie gwarancji otrzymasz drogą mejlową bezpośrednio od Trusted Shops. Więcej szczegółów na temat bezpiecznych zakupów Trusted Shops znajdziesz tu oraz tu.
 • Oprócz możliwości zabezpieczenia Twojego zakupu w naszym sklepie Trusted Shops oferuje również system opinii konsumenckich, które są w 100% weryfikowane uprzednim zakupem. Oznacza to, że tylko klienci, którzy faktycznie dokonali zakupu w naszym sklepie, mogą pozostawić w nim opinię zarówno na temat przebiegu procesu zamówienia, jak i odnośnie nabytego produktu.

  Dzięki implementacji systemu sprawdzonych opinii nasi klienci mogą jeszcze przed dokonaniem zakupu zapoznać się z ocenami otrzymanymi od rzeczywistych nabywców naszych towarów, a po otrzymaniu zamówienia dodatkowo mogą sami pozostawić recenzję na temat sklepu i/lub zakupionego produktu. Tu zapoznasz się ze szczegółowymi informacjami o systemie opinii Trusted Shops.
Trusted Shops w sklepie Carmager to gwarancja bezpiecznych i komfortowych zakupów oraz możliwość pozostawienia opinii o każdym dokonanym zamówieniu!

Zapraszamy do zakupów!
pixel