Producenci

Wszystkie marki

Amos

Firma Amos od 40 lat specjalizuje się w produkcji akcesoriów wspierających transport samochodowy. Do szerokiej grupy oferowanych produktów należą bagażniki dachowe, bagażniki rowerowe, boksy samochodowe i uchwyty narciarskie. Produkty spełniają bardzo surowe normy jakościowe i wymogi bezpieczeństwa (atest TUV i PIMOT). Producent nieustannie pracuje nad nowymi modelami oraz udoskonalaniem oferty pod kątem jakości, designu oraz walorów użytkowych.

Aristar

Firma Aristar to polski producent mat do bagażnika oraz dywaników samochodowych, działający na rynku motoryzacyjnym od ponad 30 lat i oferujący produkty do ponad tysiąca różnych modeli aut. Produkty marki Aristar charakteryzują się wysoką wytrzymałością, idealnym dopasowaniem do danego modelu samochodu, a także nowoczesnym wzornictwem i estetycznym wykończeniem. Oferta firmy jest na bieżąco ulepszana i modyfikowana pod kątem zmiennych wymagań rynku i pojawiających się nowych modeli samochodów. Cały proces produkcji, począwszy od projektu aż po ostateczny wyrób, odbywa się w zakładzie firmy w Częstochowie i przebiega zgodnie z normami ISO 9001 przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń.

Auto-Dekor

Firma Auto-Dekor od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji m. in. pokrowców, koszulek i mat na siedzenia samochodowe. Pokrowce samochodowe marki Auto-Dekor dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a ich asortyment jest regularnie powiększany i rozwijany w odpowiedzi na rosnące wymagania rynku motoryzacyjnego. Firma oferuje zarówno wyroby uniwersalne, jak i szyte na miarę do danej generacji auta, a specjalne szwy zastosowane w pokrowcach i koszulkach Auto-Dekor posiadają znak bezpieczeństwa „B” – certyfikat współpracy z poduszkami powietrznymi AIRBAG, wydany przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji w Warszawie. Pokrowce Auto-Dekor produkowane są na terenie Polski – siedziba firmy znajduje się w miejscowości Korczyna w województwie podkarpackim.

Bosma

Firma Bosma specjalizuje się w produkcji samochodowych źródeł światła. Od kilkunastu lat dostarcza produkty na drogi całej Europy. Producent nieustannie pracuje nad rozszerzaniem i udoskonalaniem oferty oraz rozwiązań w celu dostarczania produktów spełniających oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.

Croni

Croni to firma z polskim kapitałem i wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Dzięki wszechstronnemu parkowi nowoczesnych maszyn produkcyjnych firma Croni z powodzeniem wytwarza nakładki stalowe na klapę bagażnika, na progi i na zderzak, które są idealnie dopasowane do danego modelu i generacji auta. Firma nieustannie zwiększa ofertę i rozwija asortyment swoich wyrobów, a proces ich produkcji odbywa się na terenie Polski w miejscowości Lutomiersk i podlega skrupulatnym kontrolom jakości na każdym etapie.

DGS-Autodywan

Polska firma DGS Autodywan z siedzibą w Szymbarku posiada niemal 30-letnie doświadczenie w sektorze motoryzacyjnym. Firma specjalizuje się w produkcji trwałych, funkcjonalnych i estetycznych dywaników filcowych i welurowych, które idealnie dopasowują się do wnętrza danego modelu auta. Dywaniki marki DGS Autodywan dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a ich wybór powiększa się wraz z rozwojem rynku samochodowego. Dywaniki produkowane są w Polsce, a ich produkcja odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Geyer&Hosaja

Geyer&Hosaja to jeden z czołowych producentów wyrobów gumowych w Polsce: firma posiada 4 zakłady produkcyjne, w których zatrudnionych jest ponad 1000 osób, oraz szczyci się przeszło 25-letnim doświadczeniem w branży. Jednym ze sztandarowych produktów marki Geyer&Hosaja są dywaniki gumowe do auta, które firma produkuje również na potrzeby rynku OEM (produkcja oryginalnego wyposażenia samochodów). Produkcja dywaników odbywa się z zastosowaniem rygorystycznych norm jakości, w tym także tych dotyczących ochrony środowiska (certyfikaty ISO 9001, ISO/TS 16949 oraz ISO 14001). Dywaniki samochodowe marki Geyer&Hosaja charakteryzują się trwałością, funkcjonalnością, nowoczesnym wzornictwem oraz idealnym dopasowaniem do wnętrza danego auta.

Motgum

Motgum to wiodąca polska firma, specjalizująca się w produkcji wycieraczek do szyb samochodowych, która działa na rynku od ponad 30 lat. Marka oferuje szeroką gamę piór, ramion i gum wycieraczek w długościach od 280 mm do 2000 mm, przeznaczonych zarówno do aut osobowych, jak i ciężarowych, a także do autobusów i maszyn specjalnych. Produkty marki Motgum charakteryzują się wysoką trwałością, precyzyjnym działaniem oraz estetycznym wykończeniem.

Rati

Węgierska firma Rati to producent akcesoriów samochodowych najwyższej jakości, między innymi funkcjonalnych i starannie wykończonych podłokietników ze schowkiem, które cechują się wyjątkową trwałością i posiadają 3-letnią gwarancję producenta. Cały proces produkcji podłokietników, począwszy od projektu a na gotowym produkcie skończywszy, odbywa się w innowacyjnym zakładzie firmy na terenie Węgier (UE), który został stworzony z poszanowaniem środowiska i wykorzystuje odnawialne źródła energii. Działalność firmy opiera się na rygorystycznych normach jakości, potwierdzonych certyfikatami ISO 9001 oraz ISO 14001.

Tomex

Firma TOMEX BRAKES to największa i najbardziej doświadczona polska firma specjalizująca się w produkcji elementów układu hamulcowego, która cieszy się uznaniem nie tylko w kraju, ale także na rynku zagranicznym. Wszystkie produkty oferowane przez markę TOMEX BRAKES produkowane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, zapewniających produktom jakość zbliżoną do oryginalnych części samochodowych (klasa OE).

pixel