Nakładki ochronne

(Liczba produktów: 15010)
Kategoria produktu
Materiał
Kolor
Typ wykończenia
  Porównaj

  Ochronne nakładki stalowe

  Nakładki do samochodów wykonane ze stali kwasoodpornej to nie tylko świetna ochrona progów, zderzaka i rantu klapy przed zarysowaniami w trakcie użytkowania, ale także stylowa ozdoba, nadająca autu sportowego charakteru, typowego dla elementów tuningowych.

  Listwy ozdobne do auta pozwolą uniknąć uszkodzeń mechanicznych pokrytych elementów pojazdu i ochronią je przed korozją.

  Doskonale sprawdzą się zarówno przy codziennym użytkowaniu auta w czasie jazdy do pracy czy szkoły, jak i podczas dalszych wakacyjnych podróży czy weekendowych wycieczek.

  Nakładki produkowane są na miarę do danego modelu i generacji auta, a dokładność ich wykonania zagwarantowana jest przez precyzyjne matryce i najnowocześniejszy laser wykorzystywane przy ich produkcji.

  Wytrzymała stal, z której są wykonane, odporna jest na wszelkie czynniki pogodowe i atmosferyczne oraz łatwa do utrzymania w czystości.

  Nakładki są wyjątkowo proste w montażu i charakteryzują się nowoczesnym i atrakcyjnym designem. Dostępne w ofercie są nakładki przeznaczone na progi samochodowe, na tylny zderzak oraz na rant klapy bagażnika.

  Nakładki dostępne są w kolorze srebrnym i czarnym i posiadają różne wzory oraz rodzaje wykończenia (mat, połysk, szlif, folia carbon).

  Nakładki stalowe marki Croni produkowane są w Polsce z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

  pixel