Zestawy wycieraczek samochodowych

(Liczba produktów: 4886)
Typ wycieraczek
  Porównaj

  Zestawy piór do wycieraczek

  Wycieraczki są podstawowym wyposażeniem każdego samochodu. W naszym sklepie internetowym można znaleźć najwyższej jakości zestawy piór do wycieraczek na przednią szybę pojazdu. Dostępne w ofercie pióra do wycieraczek w zestawach produkowane są przez firmę Motgum. Proponujemy produkty kompatybilne z większością najpopularniejszych modeli marek samochodowych dostępnych na rynku, dzięki czemu można dopasować je idealnie do swojego auta.
  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy ofertę, która obejmuje zestawy piór do wycieraczek w różnych wariantach i przedziałach cenowych. Są to wzory:
  - standardowe,
  - płaskie - wpływające na zmniejszenie oporu powietrza,
  - hybrydowe - gwarantujące najlepszą jakość działania oraz odpowiednią aerodynamikę.

  Wybór odpowiednich wycieraczek jest ważny przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Właściwa widoczność podczas jazdy to podstawa. Równie ważny jest też komfort. Zużyte produkty wydają nieprzyjemne dźwięki podczas pracy. To sygnał, że konieczna jest szybka wymiana.

  Pióra do wycieraczek w zestawach - najwyższa jakość

  Oferowane przez nasz sklep internetowy zestawy piór do wycieraczek zostały wykonane
  z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu są odporne na trudne warunki atmosferyczne, takie jak bardzo wysoka temperatura czy mróz. Nie są dla nich zagrożeniem spaliny charakterystyczne dla dużych miast. Pióra do wycieraczek w zestawach sprawdzą się niezależnie od pory roku ? zarówno latem, jak i zimą. Doskonale poradzą sobie nawet z największymi zabrudzeniami. Zastosowana we wszystkich modelach domieszka grafitu sprawia, że na powierzchni szyby nie pozostają żadne smugi.
  Oprócz całych zestawów wycieraczek istnieje także możliwość zakupu pojedynczych piór. Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty posiadają odpowiednie certyfikaty jakości, co jest gwarancją ich solidności przez cały okres użytkowania.

  Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu internetowego oraz do zakupów.
  W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą skompletować zamówienie.

  pixel