Podłokietniki

(Liczba produktów: 351)
Linia produktu
Kolor
  Porównaj

  Podłokietniki do auta

  Sklep Carmager proponuje szeroką gamę wyposażenia samochodowego. W naszej ofercie dostępne są między innymi podłokietniki samochodowe dopasowane do konkretnych modeli aut. Kompletny podłokietnik do auta składa się z dwóch części. Jedną z nich jest właściwy podłokietnik do samochodu, druga część to dedykowany adapter, dzięki któremu możliwy jest jego montaż.

  Podłokietnik do samochodu to podstawowe wyposażenie, na którym kierowca może w trakcie jazdy oprzeć rękę, by odpoczęła. Jego wykorzystanie wpływa przede wszystkim na komfort jazdy, zwłaszcza w długich trasach. Dodatkowo w każdym podłokietniku znajduje się schowek, w którym można schować najpotrzebniejsze akcesoria na podróż.

  Podłokietnik Rati - najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie

  Dostępny w naszej ofercie podłokietnik Rati to bardzo elegancki element, który doskonale prezentuje się w każdym samochodzie. Wszystkie podłokietniki samochodowe wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów dostępnych na rynku, co wpływa na ich wytrzymałość. Podłokietnik Rati oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Produkty z tej kategorii dostępne są w kolorze czarnym (Armster S) oraz w kolorze czarnym i czarnym ze srebrną obwódką (Armster 2).

  W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z produktami zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami - telefonicznie lub mailowo. Odpowiedzą oni na wszelkie Państwa pytania oraz pomogą wybrać najlepszy produkt dopasowany do każdych potrzeb.

  pixel