Tarcze hamulcowe

(Liczba produktów: 2151)
Zastosowanie na oś
Rodzaj tarczy
  Porównaj

  Tarcze hamulcowe

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tarcz hamulcowych dostępnych w naszym sklepie Carmager.com. Tarcze samochodowe odgrywają istotną rolę w układzie hamulcowym twojego pojazdu, zapewniając skuteczność hamowania i bezpieczeństwo podczas jazdy. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór tarcz hamulcowych do różnych marek i modeli samochodów.

  Modele

  Każda tarcza hamulcowa dostępna w naszym sklepie spełnia wysokie standardy jakości. Sprzedajemy zarówno tarcze hamulcowe na przód, jak i komplet tarcz hamulcowych przeznaczonych do montażu z tyłu pojazdu (tarcze hamulcowe tył). Tarcze w wersji przedniej zużywają się szybciej, dlatego wymagają częstszej wymiany.

  W asortymencie posiadamy dwa rodzaje tarcz. Wersję wentylowaną oraz tarcze samochodowe w wersji pełnej. Oferujemy szeroki wybór tarcz samochodowych, w tym tarcze wentylowane, które charakteryzują się lepszym chłodzeniem i wydajnością hamowania. U nas dostępne są również te elementy eksploatacyjne do popularnych samochodów, takich jak Volkswagen Golf, BMW Serii 3 czy Mercedes-Benz Klasy C. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz tarczy hamulcowej przód, czy tył, w naszym sklepie najprawdopodobniej znajdziesz odpowiedni produkt.

  Jakość i certyfikaty modeli dostępnych w asortymencie

  Jakość tarcz hamulcowych ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa, dlatego w naszym sklepie dostępne są produkty marki TOMEX BRAKES – renomowanego producenta tarcz hamulcowych z ogromnym doświadczeniem. Podczas wyboru tarcz hamulcowych warto zwrócić uwagę na ich certyfikaty i atesty, takie jak ECE R90, który jest wymagany w Unii Europejskiej. Certyfikat ten gwarantuje, że materiały eksploatacyjne w postaci tarcz hamulcowych spełniają określone normy jakości i wydajności, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania.

  W miarę możliwości warto zdecydować się na zakup kompletu tarcz hamulcowych – przód i tył – aby uzyskać najlepsze rezultaty i uniknąć nierównomiernego zużycia tarcz. Warto również pamiętać, że czasami konieczna może być wymiana klocków hamulcowych wraz z tarczami, aby zapewnić optymalne działanie układu hamulcowego. Zakup tarcz hamulcowych w Carmager.com to gwarancja jakości. W razie wątpliwości czy pytań nasi eksperci są do twojej dyspozycji, aby pomóc w wyborze odpowiednich tarcz hamulcowych dla twojego samochodu.

  Dlaczego warto wybrać Carmager.com – kompleksowe rozwiązania dla układu hamulcowego

  Warto regularnie sprawdzać stan tarcz hamulcowych, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i zagwarantować bezpieczne użytkowanie pojazdu. Jeżeli zauważysz objawy takie jak drgania kierownicy podczas hamowania, głośne szumy czy spadek wydajności hamowania, może to oznaczać, że nadszedł czas na wymianę tarcz hamulcowych. W naszym sklepie znajdziesz również inne części do układu hamulcowego, takie jak klocki hamulcowe, dzięki czemu kompleksowo zadbasz o układ hamulcowy swojego auta.

  pixel