Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Referencje

Nasz profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie w sprzedaży internetowej zostały docenione również przez współpracujących z nami producentów. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami, które od nich otrzymaliśmy!

Auto-Dekor

autodekor.pl

Ze spółką MOSSA współpracujemy nieprzerwanie od 2015 roku i wyrażamy pełne zadowolenie z przebiegu naszej dotychczasowej współpracy.

Firma posiada w pełni profesjonalny zespół pracowniczy, dzięki czemu promocja oferowanych produktów dopracowana jest w każdym szczególe: począwszy od rzetelnych i czytelnych specyfikacji technicznych, poprzez doskonałą stronę graficzną, a skończywszy na najwyższej jakości serwisie sprzedażowym.

Ciągły rozwój i umacniająca się pozycja na rynku firmy MOSSA pozytywnie wpływa na skuteczność prezentacji naszych produktów i rosnące zaufanie do towarów marki Auto-Dekor. Dodatkowo duża elastyczność w działaniu, stałe poszukiwanie nowych rozwiązań oraz indywidualne podejście do partnerów w biznesie sprawiają, że nasza codzienna współpraca jest nie tylko skuteczna, ale również kreatywna i pozbawiona rutyny.

Serdecznie dziękujemy i z przyjemnością rekomendujemy firmę jako godną polecenia.

Niniejszym potwierdzamy wiarygodność spółki MOSSA Marcin Błahyj i Piotr Błahyj, z którą współpracujemy od ponad roku. Firma wyróżnia się doskonałą znajomością branży, elastycznością we współpracy oraz wysokim poziomem etyki biznesu. Doceniamy dbałość firmy MOSSA o wizerunek naszych produktów i najwyższe standardy obsługi klienta docelowego.

DGS Autodywan

autodywan.com.pl

Patrząc na właścicieli Mossa s.c. Marcina Błahyja i Piotra Błahyja widzimy pasję, determinację do działania oraz odwagę tworzenia przyszłości. Przez lata naszej współpracy niejednokrotnie udowodnili, że nierealne może zmienić się w rzeczywistość.

DGS Autodywan rekomenduje firmę Mossa, właściciela sklepu internetowego carmager.com, jako partnera godnego zaufania.

Licząc na kolejne dziękujemy za minione trzy lata współpracy.

Geyer & Hosaja

geyer-hosaja.com.pl

Firma Geyer & Hosaja, lider na rynku w produkcji samochodowych dywaników gumowych poleca toruńską firmę MOSSA jako odpowiedzialnego i wykwalifikowanego partnera dbającego o wysoki poziom obsługi kontrahenta.

Solidność, doskonała organizacja i funkcjonowanie w oparciu o dynamiczny model zarządzania to najważniejsze atuty przemawiające za współpracą z firmą MOSSA.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje również wykwalifikowana kadra pracownicza naszego partnera, dzięki której od początku podjęcia współpracy w 2017 roku codzienna realizacja zamówień przebiega sprawnie, terminowo oraz z zachowaniem należytej zawodowej staranności.

Mając powyższe na względzie Geyer & Hosaja gratuluje właścicielom MOSSA ich dokonań i życzy dalszych sukcesów.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Firmę MOSSA Marcin Błahyj i Piotr Błahyj z siedzibą w Toruniu jako godnego zaufania partnera biznesowego w zakresie dystrybucji wycieraczek do szyb samochodowych marki MOTGUM.

Wyrażamy zadowolenie z rozwoju relacji biznesowych pomiędzy przedsiębiorstwami, których głównymi komponentami od początku nawiązania współpracy w lutym 2018 roku jest profesjonalizm, rzetelność oraz solidność.

Jesteśmy usatysfakcjonowani poziomem prezentacji naszych produktów przez firmę MOSSA. Naszego kontrahenta charakteryzuje entuzjastyczne podejście do kreacji produktu, zaangażowanie oraz wysublimowane wyczucie estetyczne. Dzięki perfekcyjnemu pokazaniu towaru za pomocą obrazu i treści MOSSA umożliwia Klientom sklepu Carmager szczegółowe poznanie naszych wycieraczek.

Dbałość o każdy detal, pasja tworzenia oraz utrzymywanie najwyższego standardu czyni firmę MOSSA godnym polecenia partnerem w biznesie.

pixel